Nitrozyniak o aborcji i dziecku

0
2747
nitrozyniak aborcja

Plotki, ploteczki

W internecie spotkać możemy się z przytłaczającą ilością wiadomości. Codziennie docierają do nas nowe fakty. Najczęściej informacje te dotyczą osób, które są w jakiś sposób publiczne. Jednak czy wszystko co usłyszymy w internecie jest niepodważalne i świadczy to o tym, że coś się wydarzyło? Otóż bardzo często są to po prostu zwykłe pomówienia niemające kompletnie żadnego odbicia w rzeczywistości. Właśnie o tym w swoim najnowszym materiale mówił Nitrozyniak.

Nitrozyniak aborcja

Od jakiegoś czasu w sieci krążą plotki o tym, że Nitro zmusił swoją dziewczynę do aborcji. Jak wiadomo – są rzeczy, które po prostu możemy zignorować – tak jak robił to Sergiusz. Jednak niektóre z nich po prostu dotykają nas trochę bardziej. Dlatego temat ten został poruszony.

Nitro już na starcie wyjaśnia, że ciąża nie została usunięta, dając przy tym kilka naprawdę solidnych argumentów. Chyba najmocniejszym z nich jest najnormalniej na świecie – dziecko. Nikodem, bo tak nazywa się syn Nitra ma prawie dwa lata. Nie został on jednak oficjalnie przedstawiony widzom. Rodzice uważają, iż nie ma potrzeby upubliczniania i robienia „gwiazd” z takich maluchów. Zdjęcie Nikosia pojawiło się na instagramie i facebooku youtubera, obyło się jednak bez większych „prezentacji”.

Publié par Nitrozyniak sur vendredi 25 août 2017

Wszystko wskazuje na to, że chłopczyk ma się dobrze i nie ma potrzeby siania plotek typu „nitrozyniak aborcja”. Zdecydowanie zgodzę się tu z Sergiuszem, że nie musimy upubliczniać całego życia naszych pociech. W dobie internetu może to mieć różne efekty, a jako rodzice powinniśmy jednak zadbać o bezpieczeństwo i zdrowe dzieciństwo naszych maluchów.

Nitrozyniak o aborcji i dziecku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here