Nowy rok – nowe Jet Crew

0
570
jet crew

Koniec Jet Crew

Wielu fanów Jet Crew zauważyło, że przez dwa tygodnie na kanale nie pojawił się żaden nowy film. Doprowadziło to do spekulacji, że to koniec ich działalności na YouTube. Że z nieznanych przyczyn panowie nie będą już tworzyć razem contentu na ich wspólnym kanale. Potęgowane było to faktem iż od jakiegoś czasu Craze działa na swoim własnym koncie i to tam pojawia się dużo nowych materiałów.

Co dalej

Po dwóch tygodniach oczekiwania i niepewności na kanale pojawił się w końcu film, w którym oboje odnoszą się do tematu ich dalszej współpracy. Szybko jednak rozwiewają wszystkie domysły i jasno stawiają sprawę. Przerwa spowodowana była niczym innym jak przemęczeniem, panowie chcieli odpocząć w okresie świątecznym od zabiegania związanego z kanałem i ciągłym tworzeniem nowych materiałów. Każdy chciał w tym czasie spędzić trochę czasu z rodziną, znajomymi, oraz przy tym wszystkim odpocząć od zgiełku dnia codziennego. Reguła ta dotyczy oczywiście nie tylko nas – fanów, ale również samych twórców. Każdy ma przecież prawo do małego odpoczynku, prawda?

W materiale Frosty i Craze wyjaśniają co dalej. Otóż postanowili, że wraz z nowym rokiem muszą nadejść jakieś zmiany. Mowa tu o dwóch dużych decyzjach, które poniekąd się ze sobą łączą. Pierwsza dotycząca bezpośrednio kanału Jet Crew, czyli potencjalnych materiałów pojawiających się na kanale. Jako, że od jakiegoś czasu pojawiają się oskarżenia o pompowanie dużej ilości bezsensownych filmów nastawionych na zbieranie wyświetleń, to autorzy zdecydowali, że ustosunkują się do tych słów. Wspólnie postanowili, że ograniczą ilość wrzucanych na kanał filmów i skupią się na tym żeby były one naprawdę dobrej jakości. Spodziewać się możemy więc jednego, może dwóch nowości każdego tygodnia.

Nie znaczy to oczywiście, że zwalniają. Zarówno Craze, jak i Frosty mają zamiar prowadzić dodatkowo osobne kanały. Przy czym ten pierwszy jak wspomniałem wcześniej robi to już od jakiegoś czasu. Dlatego w najbliższym czasie możemy spodziewać się pojawienia kanału tego drugiego. To tam spodziewać będzie się można dużo nowości związanych z ich życiem i tym co robią. To tam każdy z nich skupi się na tym co osobiście chce tworzyć. Jeśli więc będziecie mieli mało któregoś z tej dwójki to wystarczy tylko wskoczyć na odpowiedni kanał. Oczywiście oboje będą sobie pomagać wzajemnie w prowadzeniu ich osobistych kanałów i z całą pewnością pojawią się gościnnie wiele razy na filmach.

Jak widać – Craze i Frosty nie zwalniają w swoim marszu po podbój YouTube’a i ciągle zaskakują nas nowymi pomysłami. Można śmiało powiedzieć, że upór i kreatywność to bardzo pożądane cechy w tym środowisku. My możemy tylko życzyć obojgu powodzenia i dużo sukcesów wprowadzając noworoczne zmiany.

Nowy rok – nowe Jet Crew

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here