Poznań Game Arena (PGA) 2017 – Informacje

2
328
PGA 2017

PGA 2017 już w październiku!

Poznań Game Arena to jedne z największych targów gier komputerowych w Polsce. Wspaniałą rozrywkę dla miłośników gier oraz najnowszej technologii i nie tylko, mamy okazję podziwiać już od 2004 roku. PGA można nazwać światem pełnym cyfrowej pasji przeplatanym z niezwykłymi emocjami.

PGA 2017

Co nas czeka na PGA 2017 oraz Stars4Fans

Poznań w dniach od 6 do 8 października stanie się stolicą gier komputerowych i technologii. Dla uczestników Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie dostępne 10 pawilonów, na których czekają na Was przeróżne atrakcje. Jedną z nich jest impreza Stars4Fans, czyli spotkanie z YouTuberami gamingowymi, która odbędzie się w pawilonie 6. Każda większa tego typu impreza ma swoich ambasadorów, w tym przypadku nie mogło by być inaczej. Ambasadorami imprezy zostali Isamu, Stuu oraz Naruciak. Dla uczestników Stars4Fans przygotowano różnego typu wyzwania z widzami, mini boisko do piłki nożnej, pytania do YouTuberów na żywo i wiele wiele więcej. Po szczegóły zapraszam tutaj.

Z roku na rok liczba wystawców gamingowych zwiększa się i w tym roku na targach spotkamy ich ponad 150. Nie zabraknie również miejsc, gdzie możemy się swobodnie rozsiąść i pograć w jakąś najnowszą produkcję. Organizatorzy imprezy przygotowali ich około 1000. Dodatkowo do dyspozycji będą przeróżne sprzęty z najwyższej półki technologicznej tj. VR, które będzie można osobiście przetestować. Na PGA 2017 będzie można również zobaczyć finał Pucharu Polski Cybersport. W finałowych zmaganiach, podczas Poznań Game Arena 2017, po 4 drużyny w każdym tytule zawalczy o zwycięstwo. Wszystko na oczach gości targów.

To oczywiście część atrakcji jaką fundują nam organizatorzy. Po więcej  informacji zapraszamy na stronę GameArena. Cennik poszczególnych biletów dostępny tutaj.

Poznań Game Arena (PGA) 2017 – Informacje

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here