Znamy wyniki Play-In Stage – 2017 World Championship

1
303
play-in stage

Play-in stage

Poznaliśmy wyniki wszystkich meczów Play-In Stage 2017, wraz z pełnymi grupami kolejnej fazy rozgrywek. Najlepszymi drużynami rozgrywek kwalifikujących okazały się Cloud9, Fnatic, 1907 Fenerbahçe World Elite. Myślę, że nie było tu wielkiego zaskoczenia, jako że wszystkie te drużyny zwyciężyły w swoich grupach i weszły w rozgrywki playoff z dozą pewności siebie.

Grupy

Jednym z największych rozczarowań, szczególnie dla graczy europejskich był występ rosyjskiego Gambit. Niestety to co na chwile obecną prezentują zawodnicy występujący w tej organizacji nie umywa się do dawnego legendarnego Gambitu, który miażdżył przeciwników i był poniekąd naszą europejska wizytówką na arenie światowej. Rosjanie już po pierwszym dniu skończyli z wynikiem 0-2, plasując się na ostatnim miejscu tabeli. W kolejnym dniu dołożyli do swojego wyniku kolejne dwie porażki i zostali zmuszeni opuścić rozgrywki. Zdecydowane zwycięstwo odnieśli z kolei zawodnicy grający pod sztandarem World Elite, deklasując konkurencję we wszystkich czterech spotkaniach. Ostatecznie, grupa A prezentowała się następująco.

grupaa

Grupa B była o tyle ciekawa, że do końca nie było wiadomo, kto odpadnie a wszystko rozegrał tiebreaker. Oprócz Cloud9, które zajęło pierwszą pozycję wygrywając wszystkie mecze, mieliśmy remis na dole tabeli. Drużyny Team oNe eSports i LG Dire Wolves musiały rozegrać dodatkowy mecz mający na celu wyeliminowanie przegranego. Starcie zakończyło się wygraną Brazylijczyków, Lg Dire Wolves musiało więc pożegnać się z turniejem.

grupab

W grupie C pierwsze miejsce zostało wywalczone przez Fnatic już po pierwszych trzech spotkaniach. Pozostałe dwie drużyny wymieniły się punktami, a faktem decydującym, która z nich opuści turniej był mecz pomiędzy liderami grupy, a Young Generation. Fnatic, które miało już zaklepaną pierwszą pozycję podeszło do meczu z większym luzem, co poskutkowało zwycięstwem wietnamskiego Young Generation, które zdecydowanie odbiło się od dna w drugi dzień rozgrywek wygrywając oba swoje mecze. Ostatecznie tabela prezentuje się tak.

grupac

W grupie D walczyli następująco 1907 Fenerbahçe, HK Attitude, Rampage. Właśnie w takim ustawieniu zakończyły się rozgrywki. Rampage zakończyło swoją przygodę z wynikiem 0-4, natomiast dwie pozostałe drużyny musiały rozegrać mecz o pierwsze miejsce z racji remisu. Potyczka zakończyła się zwycięstwem 1907 Fenerbahçe i to oni weszli do playoffów z pierwszego miejsca, z którego później zakwalifikowali się do finałów.

grupad

Playoff

Drużyny zostały losowo podzielone w pary, w których ci zajmujący pierwsze miejsca w swoich grupach starli się z tymi z drugich.

playoff

Jak widać wszyscy liderzy grup wygrali swoje pojedynki, tym samym przechodząc dalej pokazali, że nie było w ich zwycięstwach żadnego przypadku. Tymi meczami zakończyliśmy fazę play-in stage.

Faza grupowa turnieju

Faza grupowa samego turnieju po uzupełnieniu wszystkich miejsc prezentuje się teraz następująco.

group stage

Tabele wyników zostały zaczerpnięte z lol.gamepedia.com.

Znamy wyniki Play-In Stage – 2017 World Championship

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here