Podsumowanie LISTOPADA na YouTube

0
271
podsumowanie listopada

Podsumowanie LISTOPADA na YouTube

Listopad już za nami więc po raz kolejny chcielibyśmy przedstawić trochę statystyk ze świata YouTube. Tak samo jak w poprzednich podsumowaniach, zostało ono oparte na ogólnodostępnym raporcie firmy Sotrender. Jeżeli chcecie poznać więcej statystyk i sprawdzić jak radzą sobie kanały z różnych dziedzin, koniecznie odwiedźcie ten link. W tym artykule dowiedzie się który youtuber uzyskał największy przyrost subskrypcji, wyświetleń i kto zdominował miesiąc i wiele więcej.

KATEGORIA OSOBY

Osoby – Subskrybenci

W tej kategorii pierwsze miejsce zajmuje reZigiusz. Jest to spore zaskoczenie, ponieważ w ubiegłym miesiącu zajmował miejsce poza pierwszą 20. Remigiusz przez ten czas prowadził sporo transmisji na żywo, co mogło się przyczynić do uzyskania takiego wyniku. Multi, ustępując Remkowi pierwszą pozycję, plasuje się na drugim miejscu. Jest to również fantastyczny wynik. W listopadzie na kanał Multiego trafiły aż 3 teledyski do kawałków z jego płyty co dało utrzymać pozycję na podium. Na trzecim miejscu mamy Izaka, który podobnie jak Rezi był poza pierwszą 20 w październiku.

 podsumowanie listopada

Osoby – Wyświetlenia

Nie jest zaskoczeniem, że w tej kategorii dominuje ponownie Multi. Wydając w listopadzie 3 teledyski oraz jeszcze jeden film Michał zyskał na ten moment około 16 milionów wyświetleń. Na drugie miejsce wskoczył Kortez, który spycha kanał KrólAlbaniiTV na czwartą lokatę.

podsumowanie listopada

Osoby – Aktywności

Bardzo duża liczba wyświetleń wiąże się ze sporą aktywnością pod filmami, zatem nic dziwnego że pierwsza pozycja należy do Multiego. Tuż za Multim jest reZi, który wskoczył na drugą pozycję z odległego miejsca. Lord Kruszwil utrzymuje swoje miejsce bez zmian.

podsumowanie listopada

Osoby – Negative Feedback

Niezbyt zaszczytne pierwsze miejsce otrzymał czuuX. Można wnioskować, że zrobienie dredów sporo się do tego przyczyniło i przez ten fakt otrzymywał sporo negatywnych ocen. Spora jest przepaść pomiędzy czuuX’em a Multim jeśli chodzi o przyrost negatywnego odbioru, jednak w przypadku wyświetleń i pozytywnych ocen Multiego negatywy są prawie niezauważalne. Trzecie miejsce należy bez zmian do Lorda Kruszwila.

podsumowanie listopada

Podobają się Wam takie podsumowania? Dajcie znać w komentarzu lub klikając Lubię to poniżej 🙂

Podsumowanie LISTOPADA na YouTube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here