Podsumowanie PAŹDZIERNIKA na YouTube

0
819
podsumowanie października

Podsumowanie PAŹDZIERNIKA na YouTube

Październik już za nami więc po raz kolejny chcielibyśmy przedstawić trochę statystyk ze świata YouTube. Tak samo jak we wcześniejszym podsumowaniu, zostało ono oparte na ogólnodostępnym raporcie firmy Sotrender. Jeżeli chcecie poznać więcej statystyk i sprawdzić jak radzą sobie kanały z różnych dziedzin, koniecznie odwiedźcie ten link. W tym artykule dowiedzie się który youtuber uzyskał największy przyrost subskrypcji, wyświetleń i kto zdominował miesiąc.

KATEGORIA VLOGI I YOUTUBERZY

Vlogi i Youtuberzy – Subskrybenci

W tej kategorii zestawienie YouTuberów prezentuje się bardzo podobnie jak w przypadku września. Pierwsza czwórka nie opuszcza swoich miejsc a na piąte miejsce wskoczył Marcin Malczyński deklasując Ponki na miejsce 6. SA Wardęga standardowo nie schodzi z pierwszego miejsca lecz Abstrachuje nie zwalniają tempa i starają się go przegonić.

podsumowanie października- suby

Vlogi i Youtuberzy – Wyświetlenia

Tutaj AbstrachujeTV zajmują już pierwszą pozycję. Mogłby się nawet rzec, że drugie miejsce też należy do nich, ponieważ kanał BEKSY jest wydawany spod stajni Abstra. Tak czy siak, dziewczyny zrobiły kawał dobrej roboty zyskując super miejsce, jednoczesnie spychając Ponki na miejsce trzecie.

podsumowanie października - views

Vlogi i Youtuberzy – Aktywności

Disowskyy wskoczył na pierwsze miejsce pokonując tym samym 8 pozycji oraz ówczesnego lidera, którym byli Abstra! Jest to na prawdę rewelacyjny wynik. Zajęcie przez BEKSY pierwszego miejsca było na wyciągnięcie ręki i zabrakło im bardzo niewiele.

podsumowanie października - aktywnosc

Vlogi i Youtuberzy – Negative Feedback

13 pozycji pokonał Turpat mieszcząc się jednocześnie na pozycji pierwszej. Tuż za nim znajduje się Aniela Bogusz oddając lidera Turpatowi.

podsumowanie października - feedback

Vlogi i Youtuberzy – Najlepsze wideo

Największy sukces przyniósł start drugiego sezonu Nieprzygotowanych. Internetowy serial cieszy się ogromną popularnością i nic dziwnego, że przynosi takie wyniki. Drugą pozycje otrzymał ODCINEK NA 50-LECIE ABSTRA, który zebrał w październiku aż 1 618 136 wyświetleń. Malczyńscy z remixem pt. Gwiazdy okupują trzecią pozycję.

podsumowanie października - wideo

KATEGORIA GRY

Gry – Subskrybenci

Jeżeli chodzi o stricte gamerów, pierwsza piątka prezentuje się bez zmian. Dalej dominuje ta sama czołówka jeśli chodzi o tę kategorię.

Gry – Wyświetlenia

Byłem przekonany, że pierwsze miejsce będzie należeć do Michała, jednak MULTI i wylądował na drugim miejscu w tym zestawieniu przeskakując o 5 pozycji. Sporym zaskoczeniem jest dominacja ze strony GPlay’a, który zgarnął ogromny przyrost wyświetleń i pierwsze miejsce w tym zestawieniu.

podsumowanie października

Gry – Aktywności

Podobnie jak GPlay, Stuu przeskakuje o sporą liczbę pozycji i zajmuje drugie miejsce. Bez zmian zostaje lider tego zestawienia, a mianowicie Blowek dalej nie schodzi z pierwszego miejsca w tej kategorii.

podsumowanie października

Gry – Negative Feedback

Duża ilość wyświetleń wiąże się ze sporą aktywnością pod filmem. Tutaj otrzymując sporą ilość pozytywnych ocen, MULTI musiał się też liczyć z negatywnym odbiorem. Algorytm YouTube widzi te oceny jednakowo, więc każde z nich tak samo się liczą. Dla Michała nie jest to jednak groźne, ponieważ pod utworami przeważa liczba pozytywnych ocen.

podsumowanie października

Podobają się Wam takie podsumowania? Dajcie znać w komentarzu lub klikając Lubię to poniżej 🙂

Podsumowanie PAŹDZIERNIKA na YouTube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here