Podsumowanie września na YouTube

2
400
podsumowanie września

Podsumowanie września na YouTube – subskrypcje, wyświetlenia i wiele więcej!

Wrzesień już za nami, więc chcielibyśmy Wam przedstawić garść youtubowych statystyk. Podsumowanie września zostało oparte na ogólnodostępnym raporcie firmy Sotrender. W poniższym artykule znajdziecie informacje na temat jaki youtuber uzyskał największą liczbę subskrypcji, wyświetleń i który twórca zdominował miesiąc.

Najszybciej rosnący

Jeżeli chodzi o osoby, których rozwój kanału rośnie w bardzo szybkim tempie, to niewątpliwie jest to Remigiusz Maciaszek. Wraz ze swoją serią „Rock obraża” Remigiusz osiąga na prawdę fenomenalne wyniki. To samo można powiedzieć oczywiście o Multim, który we wrześniu uraczył nas utworem „Pytasz mnie” z gościnnym udziałem Merghaniego osiągając ~ 1,800 000 wyświetleń. Również we wrześniu Michał brał udział w wypadku samochodowym co przełożyło się na dodatkowe wyświetlenia i zainteresowanie kanałem.

   najszybciej rosnący

Subskrybenci

Największy przyrost widzów należy również dla Multiego. Tuż za nim znajduje się TheUnboxAll, który może pochwalić się wrześniowym osiągnięciem miliona subskrypcji na swoim kanale. Jego film specjalny z tej okazji osiągnął na tę chwilę 1,600 000 wyświetleń.

subskrybenci

Wyświetlenia

Nie będzie zaskoczeniem, że kolejne pierwsze miejsce zajmuje Michał. Jak widać na danych poniżej, Multi nie miał sobie równych i wypracował sobie solidną przewagę.

wyświetlenia

Aktywności

O dwa miejsca w górę poszybował nie kto inny, jak po raz kolejny Michał. W tej kategorii znalazł się na pierwszym miejscu a tuż za nim znajduje się Lord Kruszwil, którego viralowe filmy robią na prawdę dobrą robotę.

aktywności

Vlogi i YouTuberzy – Subskrybenci

W tej kategorii tabele otwiera Sylwester Wardęga. Od 10 miesięcy jego kanał świeci pustkami, aczkolwiek publikując międzynarodowy kontent cały czas zdobywa nowych widzów. Drugie, zasłużone miejsce na podium należy do ekipy Abstra. Chłopaki systematycznie publikują swoje nowe materiały poszerzając swoje grono stałych widzów.

vlogi

Negative Feedback

Na czele tych mniej lubianych dominuje Aniela Bogusz. Swoimi dość kontrowersyjnymi materiałami wzbudza emocje oglądających, co w większości przypadków równa się z dislike’ami. Nie każdy humor trzeba akceptować czy też rozumieć, więc podobną zależność można było zaobserwować na kanale Kruszwila.

negative feedback

Podobają Wam się takie podsumowania? Dajcie znać w komentarzach!

Podsumowanie września na YouTube

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here