Prankster ItzArya pod internetowym ostrzałem. Zobacz dlaczego!

0
195
itzarya

Prankster ItzArya pod internetowym ostrzałem. Zobacz dlaczego!

Pewien prankster ItzArya został mocno skrytykowany przez widzów i nie tylko, po przesłaniu filmów o tym, jak wylewa przypadkowym ludziom wodę na twarz. Warto wspomnieć o tym, że film 22 letniego Arya’ma Mosallaha ma swoje miejsce w Londynie i w niedalekim odstępie czasu po ostatnim ataku kwasem. Liczy się, że w Anglii do takich ataków dochodzi średnio dwa razy dziennie.

W kilka takich ataków zaangażowali się sprawcy używający plastikowych kubków (takie jak ItzArya) do natryskiwania i wylewania substancji żrących na twarz ofiar. Sam „dowcip” pojawia się zaraz po opublikowani danych statystycznych, że Wielka Brytania ma jedną z najwyższych zarejestrowanych ataków kwasem na osobę w dowolnym kraju na świecie. Wciągu 6 miesięcy do kwietnia ubiegłego roku zarejestrowano ponad 400 takich ataków.

Wideo autorstwa Mosallaha, którzy wrzucił film na swoje konto na YouTube wywołał ostrą burzę. Ponad 74,000 osób lubi ten materiał, jednak w komentarzach można znaleźć sporo przeciwników całej akcji. Oto kilka komentarzy:

„Wraz z rosnącą liczbą ataków kwasem na ulicach Londynu, ten film nie jest zabawny” – napisał jeden z komentatorów YouTube.

Inny powiedział: „Byłbym przerażony i myślałbym, ze to jest kwas, zwłaszcza chodząc po Londynie, ataki kwasów stają się coraz bardziej powszechne. Naprawdę nie sądzę, że to jest idea, którą ludzie powinni promować i z niej kpić, wstyd”.

Trzecia osoba skomentowała: „Ludzie coraz bardziej martwią się o ataki kwasem, a ten facet rzuca ciecz na zupełnie obce twarze. Niezbyt zabawne. „

Prankster ItzArya pod internetowym ostrzałem. Zobacz dlaczego!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here