PUBG – Nowa mapa, bronie, pojazdy, system emocji i wiele więcej

0
298
pubg nowa mapa

PUBG – Nowa mapa, bronie, pojazdy, system emocji i wiele więcej

Spokojnie można powiedzieć, że PlayerUnknow’s Battlegrounds dominuje rynek gier na platformie Steam i zajmuje bardzo mocną pozycję. Producenci odpowiedzialni za PUBG’a postanawiają dalej rozwijać ową produkcję o nowe rzeczy i w 2018 szykują dla graczy sporo nowości. Poniżej zostaną opisane niektóre z nich.

Przede wszystkim, do gry zostanie dodana kompletnie nowa mapa, która pojawi się już w przyszłym miesiącu! Mapa będzie przypominała wyspę, na której będzie mnóstwo zieleni i o wiele mniej miejsca na chowanie się. Dzięki tej zmianie rozgrywki powinny być bardziej intensywne i szybsze. Rozmiar mapy będzie wynosił 4x4KM.

pubg nowa mapa

W grze zobaczymy również odświeżone tekstury i polepszoną estetykę gry. Na serwerach zobaczymy diametralnie zmienione domy oraz zostaną wprowadzone mniejsze zmiany, które ciężej będzie zauważyć lecz znacznie polepszą rozgrywkę.

pubg nowa mapa

Producenci są gotowi, aby rozpocząć testowanie systemu wyrażania emocji w grze i zapewniają, że będzie można to przetestować już niebawem na serwerach. Dla producentów gry bardzo ważne są opinie graczy na temat tego nowego systemu i planowane jest rozszerzanie zakresu dostępnych emotikonów przez cały rok.

Stabilizacja i optymalizacja gry

Producenci gry nie zapomnieli o bardzo znaczącej rzeczy dla graczy PUBG’a, a mianowicie – zapewnienie stabilnego, płynnego i bezpiecznego środowiska do korzystania z doskonałej gry Battle Royale. Cały czas trwają prace w celu zwalczania oszustów, poprawy stabilności serwera i dalszej optymalizacji serwerów i klientów. Niemożliwe jest rozwiązanie tych problemów raz na zawsze, ale celem twórców jest ciągła poprawa w tym zakresie.

PUBG – Nowa mapa, bronie, pojazdy, system emocji i wiele więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here