PUBG zalewa rynek

0
354
pubg rekord

PUBG rekord

Playerunknown’s Battlegrounds drastycznie zalewa rynek. Gra w krótkim czasie zrzeszyła ogromną liczbę graczy pod swoją banderą i co chwilę to pobija nowe rekordy na steam. Produkcja stopniowo odnosiła sukcesy, jednak to co dzieje się na chwile obecną na pewno przechodzi wszystkie kamienie milowe jakie ustalili sobie twórcy. Co chwilę możemy zobaczyć w internecie nagłówki typu „PUBG rekord”.

Jakiś czas temu mogliśmy usłyszeć, że gra osiągnęła swój pierwszy milion osób grających w tytuł jednocześnie, poprzeczka została zawieszona już zdecydowanie wyżej. 7 października PUBG był o krok od dobicia do kolejnej okrągłej sumy. Od 2 milionów graczy według źródeł dzieliło nas dosłownie 4 tysiące osób. Jest to naprawdę niewiele i w najbliższym czasie z całą pewnością uda się tę liczbę przełamać.

2 miliony

Screen nie został zrobiony jednak w tym momencie, lecz nawet tu widać jak blisko było do osiągnięcia tego pułapu. Do tej pory 1 milion osób zalogowanych w tym samym czasie udało osiągnąć się tylko jednej grze. Była to Dota 2, jak widzimy jednak PUBG osiągnął już niemal dwukrotność tej liczby.

Oczywiście nie jest to jedyny rekord jaki pobiła ta produkcja. Ci zainteresowani tematem z całą pewnością usłyszeli o tym, że któregoś dnia 1 na 10 osób będąca online na steamie grała w Playerunknown’s Battlegrounds. Zważając na ilość ludzi korzystającą z platformy, oraz na ilość tytułów jakie ona oferuje to jest to powalająca statystyka.

To na pewno nie koniec podboju rynku jako, że gra z dnia na dzień pozyskuje nowych użytkowników. Kto wie jak wysoko jeszcze zostanie zawieszona poprzeczka zanim cały ten szał ustanie.

Edit.

Nie trzeba było czekać długo na przebicie magicznej liczby. Dnia 11.10.2017 w produkcję grało po raz pierwszy 2 mln graczy w tym samym czasie.

2 miliony

PUBG zalewa rynek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here