Radosław Kotarski – Nowa książka

0
3067
nowa książka

„Włam się do mózgu” – Nowa książka Radosława Kotarskiego

Radosław Kotarski – polski dziennikarz, a dla niektórych znany jako twórca kanału youtube Polimaty odkrył przed nami coś do czego dążył przez ostatni rok. Autor kolejnej książki, bo tak można go dziś nazwać opublikował film, w którym przedstawił to jak powierzył kilka miesięcy swojego życia ślepemu losowi. Otóż postanowił on nauczyć się języka w rok bazując na losowym rzucie piłeczką. W ten sposób powstała nowa książka. Wszystko to zostało przedstawione na filmie poniżej.

Jak widać Radosław posługuje się płynnie językiem szwedzkim, a sam proces nauki doprowadził go do naprawdę interesujących wniosków. Dziennikarz stwierdził, że sposób w jaki próbujemy przyswajać wiedzę od najmłodszych lat nie jest efektywny, a celem do skutecznej nauki nie jest sterczenie nad książkami po 8 godzin dziennie, lecz nauczenie się jak się uczyć. Szukając informacji na ten temat natknął się na wiele badań odnośnie tego tematu, które jak twierdzi – sam wykorzystywał w ostatnim roku.

Całość zebrał w jedną książkę, którą nazwał „Włam się do mózgu”. Została ona wydana dnia dzisiejszego i możemy ją nabyć tylko i wyłącznie na tej stronie. Właśnie tam wyczytacie przemyślenia jakie towarzyszyły mu podczas jego rocznej podróży, wraz z informacjami jakie w tym czasie znalazł.

Co ciekawe, o książce nie wiedzieliśmy nic aż do momentu jej premiery. A zamawiając ją już teraz, możemy otrzymać kopię z autografem, a każdy sprzedany egzemplarz to jeden posiłek ufundowany przez fundację pajacyk.

Radosław Kotarski – Nowa książka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here