Razer wprowadza akcesoria dla streamerów

0
504
razer akcesoria

Razer akcesoria dla streamerów

W dzisiejszych czasach drastycznie na popularności zyskuje streamowanie. Możemy zauważyć coraz to nowszych twórców, którzy próbują zaistnieć na tym rynku. Nie tylko potencjalni nowi streamerzy są bardziej zainteresowani tematem, ale również firmy zajmujące się tworzeniem sprzętu, reklamodawcy, lub inne instytucje widzące szansę w tej dziedzinie. Razer zajmujący się produkowaniem sprzętu dla graczy już od wielu lat, tym razem kieruje swoje produkty konkretnie do ludzi zajmujących się tworzeniem kontentu w sieci. Ostatnio producent zaskoczył nas również wprowadzając Razer Phone.

Razer Kiyo

razer kiyo

Razer Kiyo to kamera stworzona z myślą o twórcach internetowych, przetestowana i zatwierdzona przez nich samych. Kamera nagrywa w rozdzielczości 720p przy 60fps, lub 1080p przy 30fps. Otoczona jest ona lampą w kształcie okręgu, która oferuje szeroki zakres poziomów jasności (12). Jest ona oczywiście kompatybilna z programami do streamowania takimi jak XSplit, oraz Open Broadcaster Software.

Razer Seiren X

razer seiren x

Razer Seiren X – pojemnościowy mikrofon USB posiadający wbudowany uchwyt antywstrząsowy. Urządzenie posiada wbudowane wkładki zwiększające czułość rejestracji dźwięku. Dodatkowo Seiren X ma wbudowaną funkcję redukcji hałasu.

Razer wprowadza akcesoria dla streamerów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here