Razer Phone – nowość od znanego producenta i specyfikacja

1
499

Razer Phone

Firma zajmująca się głównie produkcją akcesoriów komputerowych dla graczy postanawia stworzyć własny telefon, a mianowicie Razer Phone. Na aktualnym rynku możemy znaleźć sporo telefonów, które dzięki swoim specyfikacjom nie mają problemu z poradzeniem sobie z wymagającą grą czy też aplikacją. Tym razem, do gry wkroczy smartphone bardziej gamingowy nastawiony dla graczy.

Specyfikacja i data premiery

Jak poinformowano, system operacyjny na którym będzie działał telefon to Android 7.1.1. Ekran telefonu będzie większy niż w przypadku iPhone 7, a mianowicie 5.7 cala z rozdzielczością 2560 x 1440. Telefon będzie posiadał 64 GB pamięci wewnętrznej, 8 GB pamięci RAM oraz potężny procesor Qualcomm snapdragon 835. Nie będzie zaskoczeniem, że w Razer Phone znajdziemy dwa aparaty: tylni 12 Mpix a przedni 8 Mpix. Dokładna specyfikacja znajduje się poniżej.

razer phone

źródło: gsmarena.com

Specyfikacja telefonu zapowiada się na prawdę bardzo dobrze. Śmiało można powiedzieć, że nowy produkt Razer’a spokojnie może stanąć obok czołowych producentów. Premiera telefonu przypada na 1 listopada 2017 roku. Teraz dane jest nam czekać na ujawnienie wyglądu bestii, jakim jest Razer Phone.

Razer Phone – nowość od znanego producenta i specyfikacja

1 KOMENTARZ

  1. […] W dzisiejszych czasach drastycznie na popularności zyskuje streamowanie. Możemy zauważyć coraz to nowszych twórców, którzy próbują zaistnieć na tym rynku. Nie tylko potencjalni nowi streamerzy są bardziej zainteresowani tematem, ale również firmy zajmujące się tworzeniem sprzętu, reklamodawcy, lub inne instytucje widzące szansę w tej dziedzinie. Razer zajmujący się produkowaniem sprzętu dla graczy już od wielu lat, tym razem kieruje swoje produkty konkretnie do ludzi zajmujących się tworzeniem kontentu w sieci. Ostatnio producent zaskoczył nas również Razer Phone. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here