Revamp Azeroth?

0
191
revamp

World of Warcraft – revamp

W całym zamieszaniu i domysłach jakie tworzy wizja nowego dodatku do World of Warcraft – Battle for Azeroth zaczynają wypływać pytania o potencjalny revamp istniejących już krain. Mowa tu głównie o dwóch głównych kontynentach, na których rozgrywać ma się również akcja dodatku. Eastern Kingdoms i Kalimdor już od jakiegoś czasu – bo od roku 2010, kiedy to wydana została ekspansja Cataclysm nie zmieniły się. Świat mimo, że graficznie nie odstaje aż tak bardzo od niektórych krain z poprzednich dodatków, to po 7 latach przydałyby się jakieś zmiany.

Może część ze zniszczeń mających korzenie podczas ostatnich zmian mogłoby zostać naprawione. Niemalże pewne w tym momencie jest to, że krainy w jakiś sposób zmienione zostać będą musiały. Czy to będzie zmiana typowo kosmetyczna, czy może zmienione zostaną historie – wiemy, że coś nas czeka.

Antorus the Burning Throne cinematic

Na dzień dzisiejszy wiemy o jednej pewnej zmianie, która przedstawiona została już graczom i dotyczy ona zakończenia najnowszego raidu. Otóż po zabiciu ostatniego bossa w Antorus the Burning Throne oczom naszym ukazuje się cinematic przedstawiający nam po raz pierwszy w historii Warcrafta – wielkiego Sargerasa. Na sekundy przed uwięzieniem wbija w Azeroth swój miecz, ten z kolei tkwiąc w ziemi zmienia całkowicie wizerunek Silithus.

Mimo, że nie ma jeszcze konkretnych informacji to wiemy, że konflikt pomiędzy Alliance, a Hordą wpłynie na dotychczasowe ziemie poszczególnych frakcji. Bo przecież w jaki sposób oblężenie Undercity, oraz spalenie drzewa życia Darnassus przedstawione w oficjalnej zapowiedzi miałoby nie wpłynąć na ich historię i wygląd. Na dzień dzisiejszy możemy jedynie przypuszczać co pozostanie, a co ulegnie zmianom. Co by to nie było to z całą pewnością możemy wyczekiwać tego z niecierpliwością.

Revamp Azeroth?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here