Robert Gryn szefem Codewise Unicorns

0
1276
robert gryn codewise unicorns

Można powiedzieć, że drużyny e-sportowe powstają jak grzyby po deszczu a rynek e-sportowy coraz bardziej rośnie w siłę. Dowodem tego są coraz to nowsze organizacje chcące znaleźć swoje miejsce na rynku. Przykładem takiej drużyny może być właśnie Codewise Unicorns, która jest tematem dzisiejszego artykułu.

Robert Gryn tworzy drużynę Codewise Unicorns

Robert Gryn, czyli najmłodszy polski milioner znajdujący się w TOP 100 listy Forbes’a a zarazem szef firmy Codewise, postanowił wejść w warty ponad 700 milionów dolarów rynek e-sportowy. Tworząc drużynę Jednorożców, pod szyldem własnej firmy pragnie on namieszać trochę na scenie e-sportowej.

I never thought I'd be the owner of a sports team. Trying out our new Codewise Unicorns team jerseys. Codewise has officially entered the rapidly growing $700M e-sports industry. More info to come soon. 🦄🇵🇱️

Publié par Robert Gryn sur vendredi 8 septembre 2017

 

Nie mamy jeszcze szczegółowych informacji odnośnie organizacji Roberta, jednak już teraz możemy poinformować, że na ten moment posiada on reprezentację w grze Counter Strike: Global Offensive. Drużyna pochwaliła się również własnymi koszulkami, które prezentują się na prawdę bardzo profesjonalnie i łapią za oko.

Our official jerseys! Let us know what you think!

Publié par Codewise Unicorns sur lundi 11 septembre 2017

Życzymy samych sukcesów!

 

Robert Gryn szefem Codewise Unicorns

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here