Rock obraża YouTuberów

0
320
rock obraża

Seria Rock obraża YouTuberów spotkała się z ogromnym odzewem.

Remigiusz Maciaszek stworzył ostatnio dosyć kontrowersyjną serię filmików, które publikowane są na YouTube. Seria nosi nazwę „Rock obraża Youtuberów” i jej przedmiotem jest komentowanie i ocenianie twórczości innych użytkowników tego serwisu. Wszystkie odsłony spotkały się z ogromnym odzewem publiczności, czy to pozytywnym, czy też tym negatywnym.

Pomimo, że zdecydowana większość komentujących jest zachwycona serią i sposobem w jaki Rock naśmiewa się z niektórych twórców, to znajdą się i tacy, którzy urażeni tym co powiedział o ich ulubionym autorze wyrzucają w komentarzach swoje żale, lub próbują stanąć w ich obronie.

Sam Remigiusz nie wydaje się przejmować hejtem, który na niego spływa i podchodzi z dużym dystansem do tego co ludzie piszą na jego temat. Myślę, że jest to coś co wziął pod uwagę upubliczniając taką serię i nieraz sam naśmiewa się z tego co wyczyta na swój temat.

Oczywiście oprócz odpowiedzi ze strony widzów, do „Rock obraża Youtuberów” ustosunkowało się również wielu twórców. Mimo, że pierwszy odcinek został wypuszczony ponad miesiąc temu to temat nadal jest naprawdę gorący. Można napotkać wiele filmików, w których ludzie komentują serię. Wielu ludzi czeka z niecierpliwością na kolejną odsłonę, a sam Rock zbiera kilkukrotnie większe liczby wyświetleń w porównaniu do niektórych innych filmów na swoim kanale.

Rock obraża YouTuberów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here