Rock odchodzi z YouTube

0
534
rock

Rock – Film pożegnalny

Dziś na kanale Remigiusza Maciaszka pojawił się materiał o tytule Film Pożegnalny. Jest to dosyć smutna wiadomość dla wszystkich fanów Rocka, który po narodzinach córki zdecydował się zwolnić i zrobić sobie przerwę od swojej pracy jako YouTuber. Przewiduje, że zniknie on z serwisu prawdopodobnie na około dwa lata i dlatego chciałby pożegnać się ze swoimi widzami na ten czas i zaprosić na transmisje live. Ale o tym za moment. Oczywiście nie chce on obiecywać co będzie za miesiąc, czy też owe dwa lata. Na chwilę obecną podjął on jednak takową decyzję. Rock argumentuje to tym, że poświęcał dziennie od 10 do 16 godzin na to co robi i mimo iż tworzenie filmów może nie być czymś co niektórzy nazwali by pracą, to było to bardzo czasochłonne zajęcie.

Jak powiedziałem wcześniej – nie rezygnuje on jednak całkowicie z tego co robi, lecz na chwilę obecną szuka dogodniejszego sposobu na bycie twórcą internetowym. Jak stwierdził w filmie – wygodniejsze od tworzenia filmów jest dla niego streamowanie. Nie jest on wtedy związany ciągłym czekaniem na reakcje publiczności i wymyślaniem co raz to nowszego contentu. Strumienie mają to do siebie, że poza czasem spędzonym przed kamerą nie ma potrzeby na pracę, kiedy jest wyłączona. To właśnie to zadecydowało w dużym stopniu o najbliższej przyszłości Remigiusza.

Codziennie od 15 do 23 na twitch.tv – Rock streamuje i myślę, że bez problemu w jego imieniu mogę was wszystkich zaprosić na jego transmisje.

To co ogłosił, z całą pewnością należy uszanować, gdyż jest to sprawa osobista. I pomimo, że jak twierdzi powodów było kilka to decyzja jaką podjął jest – przynajmniej dla mnie – jak najbardziej zrozumiała.

Rock odchodzi z YouTube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here