Rocket League wprowadza Rocket Pass

0
364
rocket pass

Rocket League wprowadza Rocket Pass

Rocket League wprowadzi w tym sezonie nowy system do odblokowywania przedmiotów, w którym gracze zdobywają przedmioty upiększające, dzięki zdobywaniu kolejnych poziomów. „Rocket Pass” będzie dostępny w wersji darmowej oraz płatnej. Darmowa wersja będzie oferować kosmetyki tj. kalkomanie, koła, nakładki i tym podobne – jak również dekodery, które służą do otwierania skrzyń. Karnet Premium zostanie odblokowany za jednorazową opłatą i prawdopodobnie będzie oferować lepszy sprzęt w miarę uzyskiwanych postępów w grze.

rocket pass

Psyonix nie określił, czy jednorazowa opłata pokryje wszystkie bilety premium, czy też będzie wymagana płatność za każdym razem, gdy wygasną. Wspomniał, że to „wciąż się rozwija”, więc więcej informacji zostanie podane wkrótce. Brzmi to bardzo podobnie do Battle Pass’ów, które można kupić w Fortnite i nagradzają ciekawymi przedmiotami.

Kilka szczegółów na najbliższe miesiące:  w tym miesiącu gracze otrzymają nową arenę, w przyszłym miesiącu pojawi się impreza tematyczna wraz z nowym licencjonowanym DLC, a w lipcu pojawi się wielka niespodzianka z okazji jego trzecich urodzin gry.

Rocket League wprowadza Rocket Pass

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here