SA Wardęga prank w studiu DDTVN – Wyjaśnienia

0
425
sa wardęga

SA Wardęga prank w studiu DDTVN – Wyjaśnienia

Pewnie nie każdy widział albo słyszał o tym, że znany polski prankster SA Wardęga postanowił zaskoczyć prowadzących Dzień Dobry TVN swoim żartem co poskutkowało jego rzekomym aresztowaniem. Wielu wieszało na nim psy i spekulowało o tym, iż Sylwester Wardęga miał wejść do studia bez zaproszenia i po prostu zepsuć program. Prawda na temat wkroczenia Sylwestra do studia jest zupełnie inna i sam twórca postanowił ją wyjawić na swoim fanpage.

Tego się nie spodziewaliśmy!

#SylwesterWardęga aresztowany w Dzień Dobry TVN?>>> http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/wardega-aresztowany-na-wizji,244945.html <<<

Publié par Dzień Dobry TVN sur dimanche 29 octobre 2017

Wyjaśnienia

Prankster poinformował, że cała akcja z jego udziałem była po prostu ustawionym happeningiem na Halloween, który miał na celu wkręcenie prowadzących program. Menagerka Sylwestra Wardęgi skontaktowała się z nim i wspólnie wraz z ekipom realizacyjną ustalili przebieg żartu. Tuż po zaskoczeniu wszystkich i zrobieniu szumu w studiu, Sylwester wraz z prowadzącymi porozmawiali o prankach. Ekipa DDTV oczywiście przyznała się potem, że również maczali palce w stworzeniu lekkiego, halloween’owego pranka prowadzącym. Więcej można poczytać poniżej.

Czytałem dziś artykuł, że Wardęga taki nicpoń i chuligan, wbiegł do studia TVN i musieli aż policję wzywać by go…

Publié par Sylwester Adam Wardęga sur dimanche 29 octobre 2017

SA Wardęga prank w studiu DDTVN – Wyjaśnienia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here