Starcraft 2 już za darmo

0
188
starcraft 2

Dotrzymana obietnica

Tak jak zapowiedziane zostało na Blizzconie 2017 czekają nas zmiany odnośnie gry Starcraft 2. Blizzard zapowiedział, że produkcja zostanie przeniesiona na model F2P. Panowie z Zamieci dotrzymali oczywiście słowa i od dzisiejszego poranka Starcraft 2 jest grą, w którą możemy zagrać nie poprzedzając tej czynności zakupem.

Starcraft 2

Dla dyspozycji darmowych graczy zostanie udostępniona kampania podstawowej wersji gry Wings of Liberty. Jest to świetna okazja by liznąć trochę historii stojącej za tą jakże epicką grą. A zapewniam wszystkim, ze Blizzard historie pisać umie bardzo dobrze – udowadniał to już nie raz, nie dwa.

Dla tych poszukujących jednak rywalizacji udostępnione zostanie większość trybów PvP. Będziemy mogli spróbować swoich sił w trybie nierankingowym, oraz przeciwko SI, a grę rankingową odblokujemy po 10 wygranych każdego dnia. Zdecydowanie polecam każdemu choć spróbować, ponieważ gra jest naprawdę świetna, a pojedynki z innymi graczami są fascynujące. Blizzard oferuje nam 3 rasy, lecz każda z nich umożliwia dziesiątki sposobów na zwycięstwo. Format w jakim rozgrywane są mecze, wraz z tempem uczą nas podejmować szybkie decyzje, a całość przysparza wiele emocji.

Starcraft 2 już za darmo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here