Szkoła parodia

0
464
szkoła parodia

Szkoła parodia

Dzisiaj na serwisie YouTube na kanale Stuu pojawiła się parodia popularnego serialu Szkoła. Przy tworzeniu materiału pomogli inni twórcy i to oni pojawili się „na ekranie”. Szkoła parodia, w humorystyczny sposób zakrzywia już i tak dosyć śmieszną serię. Jest to dopiero pierwszy odcinek, a zobaczyć mogliśmy już między innymi Naruciaka, Marcina Dubiela, Martina Stankiewicza jako wuefistę, czy też Gimpera.

Parodia cieszy się naprawdę duża popularnością i przez pierwsze 5 minut uzyskała 8300 łapek. Pamiętajmy jednak, że większość osób nie pozostawia po sobie śladu, więc materiał zobaczyło wiele więcej osób. Po 2 godzinach Stuu osiągnął 311 tysięcy wyświetleń, co już wskazuje na to, że wynik po kilku dniach będzie bardzo wysoki.

Kolejny odcinek

Wygląda na to, że doczekamy się kolejnego odcinka. Zainteresowanym polecam więc śledzić kanał Stuarta. W komentarzach pojawiają się już prośby o nagranie parodii innych podobnych seriali. Wydaje mi się, że jest to do zrobienia, pozostaje nam tylko czekać na kolejne inicjatywy.

YouTuberzy dobrze się bawią przy kręceniu takich materiałów, a popularność filmu potęgowana jest tym, że role naszych ulubionych twórców przyciągają fanów z wszystkich stron YouTuba. Cieszy mnie to, że co jakiś czas oglądać możemy takie filmy, a osoby zajmujące się tworzeniem contentu z uśmiechem ze sobą współpracują.

Nie wiem jak wy, ale ja czekam na kolejne części. Ciekaw jestem co wspólnymi siłami wymyślą w kolejnych odcinkach serii.

Całość możecie obejrzeć u nas.

Szkoła parodia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here