The Division 2 – premiera już w czerwcu

0
289

The Division 2 – premiera już w czerwcu

W zeszłym roku firma Ubisoft rzuciła kilkoma wskazówkami odnośnie kontynuacji swojej internetowej strzelanki The Division, a teraz potwierdza, że wydanie The Division 2 staje się faktem. Programiści przeprowadzili krótki stream, na którym odpowiadali na kilka pytań odnośnie produkcji i był to jedyny moment aby czegoś się dowiedzieć przed targami E3.

„Z radością ogłaszamy, że pracujemy nad The Division 2 Toma Clancy’ego, a rozwój ten będzie prowadzony przez Massive Entertainment we współpracy z Ubisoft Reflections, Red Storm Entertainment, Ubisoft Annecy, Ubisoft Shanghai i Ubisoft Bucharest” – komentarz od firmy Ubisoft, znajdujący się na stronie.

Zespół odpowiedzialny za produkcje The Divison 2 informuje również, że przez ostatnie 2 lata wiele się nauczyli i zdobytą wiedzę chcą przerodzić w sequel kultowej strzelanki. Dodatkowo poszerzając swoją ekipę o 25 dodatkowych osób aby zwiększyć potencjał gry. Premiera gry prawdopodobnie będzie miała swoje miejsce na targach E3, które odbędą się 12-14 czerwca 2018 roku.

The Division 2 – premiera już w czerwcu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here