The Game Awards dzisiaj na Twitch.tv

0
639
The Game Awards

The Game Awards dzisiaj na Twitch.tv

The Game Awards startują już dzisiaj, czyli 7 grudnia 2017 r. Oczywiście, podobnie jak w poprzednich latach, można obejrzeć cały pokaz o godzinie 17:30 na platformie Twitch.tv i sprawdzić, które gry otrzymają nagrodę w kategorii Game of the Year, Best Narrative i wielu innych. Towarzyszyć temu będzie ogromna liczba graczy na Twichowym czacie. W tym roku Twitch podnosi poprzeczkę, oferując nowe możliwości.

Pierwszą z nich jest to, że każdy może dołączyć do streamu The Game Awards na osobistym kanale Twitch. Niezależnie od tego, czy chcemy dodać własny, specjalnie przygotowany kolorowy komentarz, czy po prostu zachować czat dla swojej społeczności, ta opcja będzie dla nas dostępna. Jak współdzielić strumyk z dzisiejszym show dowiecie się poniżej.

Po drugie, Twitch stworzył interaktywną grę typu „Tylko na Twitcha”, która pozwala społeczności przewidywać zwycięzców kategorii, zanim zostaną ogłoszeni przez niestandardową nakładkę na Twoim kanale. Jeśli zdecydujemy się współtworzyć The Game Awards, wszystko, co musimy zrobić, to aktywować rozszerzenie. Następnie my jak i nasza społeczność będziemy mogli głosować, kto naszym zdaniem zdobędzie nagrodę. Aby zainstalować dodatkową wtyczkę, należy przejść do swojego dashboardu i aktywować rozszerzenie „The Game Awards 2017: Community Predicts”.

The Game Awards

Jak współtworzyć strumień?

  • Ustaw swoje ulubione oprogramowanie do transmisji, aby uchwycić strumień na żywo na twitch.tv/thegameawards.
  • Ustaw swoją „grę” na The Game Awards 2017.
  • Użyj tagu #thegameawards, aby Tweetować o swoim współtworzeniu streamu.
The Game Awards dzisiaj na Twitch.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here