The Overwatch League na twitch.tv

0
227
overwatch league

The Overwatch League + twitch.tv

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów Overwatch’a. Otóż twitch.tv podpisało umowę z firmą Blizzard zobowiązując się do transmisji wszystkich oficjalnych meczy The Overwatch League. Umowa obowiązywać ma przez najbliższe dwa lata, więc fani rozgrywek mogą liczyć na wiele miło spędzonych godzin spędzonych oglądając mecze na nowej platformie.

Twitch.tv jest jedyną – obok strony Blizzard’a – platformą, na której mecze sezonu 1 i 2 będziemy mogli oficjalnie oglądać. Dostępne będziemy mieli aż 3 języki streamów. Będą to: Angielski, Francuski i Koreański.

Kiedy?

Pierwsze mecze sezonu zostały już rozegrane i wszystkie wyniki wraz z informacjami ogólnymi, oraz wszystkim o drużynach możemy śledzić na stronie głównej ligi. Na twitchu z kolei został utworzony specjalny kanał, który znajdziecie tutaj i to tam oglądać będzie można wszystkie rozgrywki.

Dodatkowo trwają pracę nad nowymi nagrodami dla fanów Overwatcha włączając w to wyjątkowe przedmioty do gry. Nie ma jeszcze jednak konkretnych informacji o dacie ich wydania.

The Overwatch League na twitch.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here