Twitch wprowadza OSIĄGNIĘCIA

0
301
twitch osiągnięcia

Twitch wprowadza OSIĄGNIĘCIA

Dnia wczorajszego Twitch wprowadził nową funkcję, a mianowicie Osiągnięcia. Od teraz każdy streamer będzie miał ułatwione zadanie i będzie wiedział, co zrobić aby zacząć zarabiać pieniądze na swoich transmisjach online.

Sposób zatwierdzania użytkowników jako partnerów Twitcha dla niektórych było lub jest dalej zagadką. Mimo spełniających wymogów, niektóre podania o partnera były odrzucane, a Ci którzy mimo tego, że nie spełniali ich w całości, uzyskiwali rangę partnera Twitch’a. Wyglądało to tak, jakby Twitch rzucał monetą i przyjmował kogo mu było wygodniej.

Aktualnie Twitch wprowadza nowe wymagania na partnera pod statusem „Osiągnięć”, które można znaleźć w swoim panelu użytkownika. Jessica Messinger (Twich Creator Growth Marketing Manager) opisuje nową funkcję w następujący sposób:

Jako Twitch, nieustannie pracujemy nad tym, aby pomóc naszej społeczności osiągać większy sukces. Osiągnięcia pomagają odpowiedzieć na pytania, co dalej? Pomaga to pokazać twórcom, co trzeba zrobić, jak sterować swoim kanałem aby osiągnąć cel, w tym przypadku zostanie partnerem. Dostępnych jest również wiele innych statystyk, którymi możemy się kierować prowadząc transmisję online np. ilość godzin, które już transmitowaliśmy.

Dzięki Osiągnięciom, streamerzy mogą teraz wyraźnie zrozumieć, czego się od nich oczekuje i dążyć do osiągnięcia konkretnych celów aby zacząć zarabiać na swoich transmisjach. Funkcja Osiągnięć jest już dostępna dla wszystkich.

Twitch wprowadza OSIĄGNIĘCIA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here