Twitch Studios chce wasze kurczaki!

0
686
twitch studios

Twitch Studios z projektem

Na blogu twitch.tv opublikowany został news zwracający się bezpośrednio do graczy Playerunknown’s Battlegrounds. Otóż Twitch Studios ma w planach projekt związany z PUBG i jego fenomenem. Nie ma on jednak żadnego tytułu i nie wiadomo jeszcze czego będzie on dotyczył. Można jednak spekulować o co chodzi. Kolejne informacje zostaną nam udostępnione, kiedy tylko będzie taka możliwość. Na chwilę obecną ludzie z zespołu zajmującego się projektem zachęcają wszystkich streamerów do przesyłania swoich najlepszych powtórek. Jest kilka zasad jakie należy jednak przestrzegać, ale o tym niżej.

Przesłane pliki wideo muszą spełniać następujące kryteria:

  • Długość: 30-60 sekund
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080
  • FPS: 29,97/30
  • Kodowanie: MP4
  • Bitrate: 15Mbps lub więcej

Powtórki należy wysyłać tutaj. Oprócz samego klipu należy jednak napisać kilka zdań o waszych doświadczeniach związanych z grą Playerunknown’s Battlegrounds. Podstawowe informacje o was i waszym kanale, wraz z pozwoleniem na wykorzystanie podesłanego wideo w ich projekcie są również wymagane. Zespół czeka na replay’e do 1 stycznia. Można więc śmiało wykorzystać przerwę świąteczną na nagranie kilku ciekawych zagrywek.

Artykuł został w dużym stopniu zaczerpnięty z oryginalnego newsa. Dlatego całą resztę informacji znajdziecie właśnie tam.

Twitch Studios chce wasze kurczaki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here