Twitchcon 2017

0
288
twitchcon 2017

Twitchcon 2017 rusza już za miesiąc.

Kolejna edycja Twitchcon odbędzie się w dniach 20-22 października. Wydarzenie będzie miało miejsce w Stanach Zjednoczonych, w obiekcie zwanym Long Beach Convention Center, Long Beach w stanie Kalifornia. Dla zainteresowanych – szczegółowe informacje, wraz z zakupem biletów można znaleźć tutaj.

Jak w poprzednich latach na konwencie będzie można spotkać tych bardziej, jak i mniej popularnych streamerów. Porozmawiać, czy też zrobić sobie zdjęcie. Wykaz twórców, którzy zadeklarowali swoją obecność można sprawdzić tutaj. Jak sami widzicie można z tej listy wyczytać wiele naprawdę rozpoznawalnych nicków. Część z tych osób poprowadzi panele dyskusyjne, stanowiska, a reszta po prostu będzie tam dla was.

Co konkretniej?

Twitchcon 2017 będzie serwował na swoich panelach dyskusyjnych całą masę informacji dla początkujących streamerów. Począwszy od tego jak zacząć, na co zwrócić uwagę zaczynając, aż po to jak wypromować swój kanał na jeszcze większą skalę, wraz z radami na co szczególnie uważać podczas prowadzenia transmisji i wokoło nich. Jest to niesamowicie przydatna wiedza, szczególnie, że oprócz wiedzy teoretycznej usłyszycie wiele aspektów praktycznych i to od samych twórców, którzy już ten sukces osiągnęli i będą z całą pewnością służyć złotą radą.

Oczywiście oprócz wiedzy wynieść z tego eventu można szeroki uśmiech. Kto z nas nie chciałby zamienić luźno kilku słów ze swoim idolem, z kimś kto serwuje nam najświeższe poradniki do naszej ulubionej gry. Z kimś od kogo po prostu czerpiemy motywację, by dążyć do jak najlepszych wyników w naszej ulubionej grze. Dodatkowo będzie możliwość wzięcia udziału w przeróżnych rozgrywkach i przetestować najnowsze gry.

Gaming nie będzie jednak jedynym celem tego wydarzenia. Dobrze wiadomo, że ostatnio wzrastają na popularności strumyki nie tylko z gier komputerowych. Na pewno będzie można znaleźć multum informacji na temat streamów z gier planszowych, oraz z transmisji mobilnych, które możemy nadawać np. ze spotkania ze znajomymi. Zostaną poświęcone temu specjalne panele służące radami tak jak w przypadku wcześniej omówionego tematu. Także każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Na żywo online.

Event powinien być transmitowany na ich własnej platformie, czyli twitch.tv. Nie wiadomo jednak czy panele dyskusyjne będą nadawane na żywo z racji, że wejście jest płatne i niektóre atrakcje będą zarezerwowane dla osób mających bilety. Na pewno jednak wasi ulubieni streamerzy będą online i na ich kanałach będziecie mogli być częścią tego wydarzenia.

Twitchcon 2017

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here