Tyler1 i rekordowa widownia licząca 390 tysięcy na Twitch.tv

1
279
tyler1

Tyler1 i rekordowa widownia licząca 390 tysięcy na Twitch.tv

Tyler1, znany również jako najbardziej toksyczny gracz League of Legends, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych streamerów na zagranicznej scenie LoL’a. Po około 600 dniach bycia na banicji, do której przyczyniło się wiele czynników na przykład takie jak: słowne obrażanie, celowe pomaganie przeciwnej drużynie, udostępnianie i kupowanie kont czy nękanie graczy, powrócił on na salony Twitch.tv.

tyler1

Tyler’a można kochać lub nienawidzić. Często nazywany jest „najbardziej toksycznym graczem” jednak posiada on ogromną publikę, która wspiera go w jego działaniach w Internecie i dobrze bawi się na jego transmisjach na żywo. Powracając do streamingu, dnia 8.01.2017 roku, w cosplayu Draven’a Tyler1 osiągnął rekordową liczbę oglądających, która liczyła w szczytowym momencie aż 382,000 widzów.  Wcześniejszy rekord należał do Faker’a, profesjonalnego gracza SK Telecom, który w najlepszym momencie swojej transmisji na Twitch.tv posiadał 245,000 oglądających. Twitch oczywiście potwierdził, że aktualny rekord należy do Tyler’a, który na swoim indywidualnym kanale zdobył największą liczbę oglądających. W pewnym momencie Tyler1 dostawał aż 4 subskrypcje na sekundę.

Wielu twierdzi, że taki wynik osiągnięty przez Tyler’a jest spowodowany przez jego nieodpowiednie zachowanie niż jego umiejętności prezentowane podczas rozgrywek. Warto wspomnieć również o tym, że podczas gdy konto Tyler’a było zablokowane, deweloper Aaron „Sanjuro” Rutlege wypowiedział się w sprawie streamera dość ofensywnie i toksycznie mówiąc, że „Tyler1 umrze z powodu przedawkowania koksu lub raka jądra”. Oczywiście po całej akcji został zwolniony z Riot Games, a o Tylerze znowu było głośno.

Sam Tyler pewnie nie spodziewał się takiego przywitania w postaci tak dużej ilości widzów. Streamer ogłosił również powrót do regularnych transmisji na żywo. Jego poczynania w League of Legends możecie śledzić pod tym linkiem. Czy Tyler1 po nauczce zmieni swoje zachowanie i będzie unikał problemów z Riot Games? Czas pokaże, jednak my życzymy samych sukcesów.

Tyler1 i rekordowa widownia licząca 390 tysięcy na Twitch.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here