Veggie vs Kolega Ignacy w Heroes 3

1
625
veggie vs kolega ignacy

Veggie vs Kolega Ignacy. Pojedynek w Heroes 3

Wczoraj na platformie Twitch.tv miał miejsce wielki pojedynek dwóch nie byle jakich graczy. Mianowicie o tytuł najlepszego stratega zmierzyli się Veggie vs Kolega Ignacy. Starcie dwóch Panów odbyło się w profesjonalnym studiu Frenzy oraz było transmitowane na kanale owej organizacji. Komentatorami spotkania był Rajon oraz BlackFireIce. Funkcję hosta pełnił Grzegorz Pan Stone Kamiński.

Na wstępie, warto krótko przedstawić informacje o naszych zawodnikach. Fryderyk Veggie Kozioł, jest byłym trenerem profesjonalnych drużyn e-sportowych League of Legends, takich jak Illuminar Honor Gaming czy Team Roccat. Fryderyk na swoim koncie posiada również występy, jako profesjonalny gracz w drużynach, między innymi DELTA, HCL, AL.eu, EloHell.eu oraz Reason Gaming. Aktualnie Veggie jest komentatorem meczy League of Legends, sporadycznie prowadzi Parszywą Piątkę Veggiego oraz działa na platformie YouTube. Kolega Ignacy, jest youtuberem, który na swoich kanałach publikuje materiały z gier strategicznych i nie tylko. Często możemy zobaczyć filmy Kolegi Ignacego z gościnnym udziałem m.in Gimpera czy też Mandzia, którzy są jego przyjaciółmi.

Pojedynek okiem laika

Wyzwanie rzucił oczywiście Veggie a Ignacy chętnie i bez żadnych wymówek je podjął. Pojedynek w Heroes 3 HD MOD odbywał się na zasadach Fryderyka. Stawką w rozgrywce było również 1000 zł, które wyłożył Fryderyk. Obaj Panowie humorystycznie podeszli do sprawy, serwując nam przed pojedynkowe filmiki na swoich kanałach. Zdarzało się również zobaczyć komentarze widzów, którzy odbierali poniższe filmy zbyt poważnie 🙂

Początkowo pojedynek miał być w systemie BO3, czyli do dwóch wygranych map. Z racji iż pierwsza mapa trwała bardzo długo, walka zakończyła się po pierwszej mapie. Po ponad 6 godzinach gry, poznaliśmy zwycięzcę pojedynku. Po wygraną sięgnął Veggie, co było lekkim zaskoczeniem dla publiczności.

Z W Y C I Ę S T W O!!! 🥇Dzięki wszystkim, którzy mi kibicowali! 🏆

Publié par Veggie sur samedi 23 septembre 2017

Na początku rozgrywki, lepiej układało się dla Kolegi Ignacego. Spokojnie zbierał surowce, przyjął opanowaną taktykę gry i nie podejmował walk. W odróżnieniu od Ignacego, Veggie przyjął bardziej agresywną grę i postawił na walkę z przeciwnikami miejscami tracąc swoje jednostki. Publika wtedy bardziej dopingowała Ignacemu lecz z biegiem czasu to się zmieniało. Ignacy w bardzo zabawny sposób podchodził do rozgrywki, miedzy innymi rozwiązując krzyżówki podczas gdy Fryderyk w pełnym skupieniu próbował jak najlepiej wykonać swoją turę.

Rozgrywkę na kanale Frenzy przez dłuższy czas oglądała publika licząca mniej więcej 30 000 osób! Było to na prawdę spore zaskoczenie dla zawodników jak i dla samej widowni. Wynik był na prawdę powalający. Całe spotkanie było profesjonalnie zorganizowane a realizacja zrobiła kawał dobrej roboty. Jak wiadomo, najbardziej chodziło tutaj o dobrą zabawę, którą oczywiście zawodnicy, komentatorzy i reszta osób odpowiedzialna za transmisje nam zapewniły. Zapis z rozrywki można zobaczyć na kanałach Fryderyka oraz Ignacego.

Oczywiście gratulujemy Fryderykowi i mamy nadzieję, że będzie nam dane ujrzeć jeszcze kilka takich pojedynków.

Veggie vs Kolega Ignacy w Heroes 3

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here