Virtus.pro przegrywa z Japaleno na ESEA Premier Season 26

0
357
esea premier Season 26

Virtus.pro z porażką na ESEA Premier Season 26

Niezbyt dobra dyspozycja naszych zawodników Virtus.pro nadal trwa. Ostatnie spotkania drużyny nie należały do najlepszych i kończyły się kiepskim wynikiem. Dzisiaj mamy przykrą informację, a mianowicie drużyna Virtus.pro odpada z ESEA Premier przegrywając spotkanie ze szwedzką drużyną Japaleno.

esea premier Season 26

Zmiana lidera i przebieg spotkania

Niedawno wspominaliśmy o tym, że Janusz „Snax” Pogorzelski odpuszcza stanowisko IGL (in game leader) i na jego miejsce wkroczy ktoś inny. Potwierdzone zostało, że na miejsce Snaxa wejdzie Wiktor „Taz” Wojtas. Zmiana ta uświadczyła w przekonaniu fanów o powrocie drużyny do wcześniejszej, dobrej formy i będzie nam dane zobaczyć kolejne sukcesy Virtus.pro. Widocznie będziemy musieli jeszcze trochę na to poczekać, ponieważ start nie należał do najlepszych.

Rywalem Virtus.pro była mniej znana drużyna ze Szwecji, a mianowicie Japaleno. Spotkanie odbyło się w systemie BO1 (best of one) na mapie Train. Warto wspomnieć, że jest Train jest mapą, na której Virtus.pro lubi i potrafi grać. Można powiedzieć, że pierwsza połówka dla polaków była udana, ponieważ wynik stanowił 9-6 lecz nie była to totalna dominacja ze strony VP. Zmiana stron korzystnie wpłynęła na drużynę Japaleno, która zaczęła odrabiać straty i gonić wynik. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 11-16 dla szwedzkiej drużyny.

Miejmy nadzieję, że Virtus.pro wróci do dawnej świetności i pokaże jeszcze na co ich stać.

Virtus.pro przegrywa z Japaleno na ESEA Premier Season 26

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here