Virtus.pro odpada z ESL One New York 2017

1
271
virtus.pro

Porażka Virtus.pro na ESL One New York 2017

Ostatnimi czasy kondycja naszej polskiej reprezentacji w CS:GO nie prezentuje się najlepiej. Każdy kto śledzi poczynania zawodników Virtus.pro wie, że potrafią oni wysoko wygrać spotkanie bez większych problemów lecz ostatecznie kończy się to przegranym turniejem. Jednak brakuje tutaj tej stabilnej gry ze strony zawodników i wyraźnie widać, że w drużynie dzieje się coś złego.

Turniej ESL One

Po niezbyt udanych spotkaniach zawodników Virtus.pro na wcześniejszych turniejach, ESL One miało być czymś w rodzaju odskoczni od poziomu, który ostatnio prezentują. Jak zawsze celem było wygranie turnieju i sięgnięcie po wspaniałe nagrody, które czekają na zwycięską drużynę. Mimo wszelkich starań, możliwość na wygranie turnieju przepadła.

esl one new york 2017

Pierwszy swój mecz Polacy przegrali na drużynę FaZe w systemie rozgrywki BO1 (best of one) wynikiem 5-16. Ta porażka ostatecznie dawała jeszcze szanse na wygraną i pozostanie w turnieju. Meczem o wszystko okazało się spotkanie z drużyną Liquid. Tym razem spotkanie odbywało się w systemie BO3 (best of three) gdzie Virtus.pro udało się wygrać tylko jedną mapę co oznaczało kolejną porażkę, która wpłynęła na konto polaków oraz odpadnięcie z turnieju.

Następny turniej, na którym będziemy mogli zobaczyć grę zawodników Virtus.pro będzie turniej ELEAGUE CS:GO Premier 2017, gdzie pula nagród osiągnęła aż 1 milion dolarów.

Pozostaje życzyć powodzenia naszym zawodnikom i wierzymy, że ponownie sięgną po kolejne sukcesy.

Virtus.pro odpada z ESL One New York 2017

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here