World of Warcraft przecieki nowego dodatku

2
279

World of Warcraft przecieki

Ostatni dodatek do największego MMORPGa otrzymaliśmy trochę ponad rok temu. Wszystko wskazuje na to, że historia dodatku zmierza ku końcu. Legion doczekał się już chyba ostatniego dużego patcha. Naturalnie więc gracze wyczekują kolejnej ekspansji, wraz z tym przyszła pora na intensywny data mining i dociekanie. Dlatego już od dobrych dwóch miesięcy informacje, przecieki i spekulacje obijały się o każdego fana uniwersum. Jak to bywa z takimi rzeczami – bardzo duża część to po prostu błędne założenia, lub najzwyklejsze próby trollingu.

Balonik pompowany jest tym, że za trochę ponad tydzień ma odbyć się tegoroczny Blizzcon. Oczywiście jest to event, na którym Blizzard ogłasza swoje wszystkie nowinki i właśnie tam potwierdzone, lub zanegowane zostaną wszystkie spekulacje społeczności. Wszystko to jest o tyle ważne dla graczy, że są osoby, które zarywają noce by szukać informacji, lub dyskutować na forach o możliwych drogach dalszego rozwoju gry. Cóż się jednak dziwić, sam jestem wielkim fanem świata Warcrafta i z niecierpliwością wyczekuję informacji.

Jakiś czas kreowany jest już obraz tego co ma nastąpić po pokonaniu ostatniego bossa. Wszystko wskazuje na to, że tematyka kolejnego „tytułu” będzie morska, a akcja ma być osadzona na wyspach Kul Tiras. Oczywiście jest to tylko powierzchowny zarys tego co ma nas czekać, a sama informacja nie jest stuprocentowa. Dla osób śledzących historię Azeroth wiadome jest, że do tego wszystkiego dochodzą inne teorie, które bardziej lub mniej potwierdzają przecieki. Nie będziemy jednak się w nie tutaj zagłębiać.

Logo dodatku?

To co pobudziło społeczność WoWa było rzekome logo nowego dodatku, które pojawiło się w internecie kilka dni temu. Wykonane zostało one porządnie, a osoby które zajęły się sprawdzeniem wiarygodności przecieku doszły do wniosku, że bardzo prawdopodobne jest to iż otrzymaliśmy faktyczne logo ekspansji. Oczywiście już na pierwszy rzut oka widać morski akcent co pokrywa się z wszystkim co zostało wykopane z plików gry. Dodatek miałby nazywać się Tides of Vengeance, a przeciek prezentuje się następująco:

tides of vengeance

Niestety z tym czy to wszystko jest prawdą musimy poczekać aż sam Blizzard wyda oficjalne orzeczenie. Osobiście myślę, że dodatek mógłby przynajmniej na początku wprowadzić lekką sielankę jako odskocznię od tego co działo się w ubiegłym roku. Nie ukrywajmy, że tematyka tego co zostało nam zaserwowane w 2016 była raczej ciężka, a ratowanie świata po prostu jest męczące.

World of Warcraft przecieki nowego dodatku

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here