Young Multi z debiutancką płytą

0
766
young multi

Young Multi wydaje swoją pierwszą płytę

Od jakiegoś czasu Young Multi informował swoich widzów oraz słuchaczy o nadchodzącej płycie. Niedawno młody raper ogłosił, że nowa płyta jest już na ukończeniu i to tylko kwestia czasu, aż dostaniemy ją do swoich rąk. Teraz mamy kilka informacji odnośnie płyty, która jest już na ukończeniu.

Ciężka praca w końcu dała swój owoc. Na swoim oficjalnym fanpage’u artysta dodał zdjęcie, na którym widać utwory, które będą znajdować się na krążku. Możemy zobaczyć, że będą to całkowicie nowe utwory oraz znajdziemy również te, które mieliśmy okazję już przesłuchać. Na trackliście płyty znajdziemy między innymi artystów z SB Maffija a mianowicie Bedoesa oraz Beteo. Nie zabraknie również jego dobrego kolegi – Merghaniego.

🗣👀

Publié par MultiGameplayGuy sur mardi 24 octobre 2017

Oficjalnie na płycie znajdzie się 19 utworów + 1 bonusowy kawałek, który będzie na płycie dostępnej w preorderze. Premiera preorderu przypada na 3 listopada w cenie 39.99 zł. Do limitowanej wersji albumu dostaniemy wlepki, autograf artysty oraz koszulkę. Album będziemy dostępny w Empiku oraz innych sklepach, które dysponują sprzedażą płyt. Prawdopodobnie będzie również dostępna w serwisach streamingowych. Trasy koncertowej jeszcze nie znamy ale więcej informacji na ten temat dostaniemy po koncercie, który odbędzie się w Katowicach dnia 12 stycznia 2018 roku.

Young Multi z debiutancką płytą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here