Czy Young Multi jest raperem?

0
672
young multi

Ogromny sukces

4 października Multi wrzucił nowy kawałek pod tytułem Diamenty. Klip osiągnął milion wyświetleń w 6 godzin zajmując przy tym pierwsze miejsce w kategorii na czasie na serwisie YouTube. Jest to ogromny sukces Michała.

Young Multi

Na chwilę obecna jednak w internecie krąży dyskusja na temat, czy Young Multi może nazywać się raperem. Głosy są podzielone, a sam zainteresowany jak twierdzi, jest gotów zostawić przeszłość i ruszyć w nowym kierunku. Oznaczałoby to zostawienie jego kariery jako YouTuber i wejście całym sercem w świat muzyki.

Bardzo fajny materiał odnośnie wyżej opisanego zagadnienia pojawił się na kanale Gimpera. Dywaguje on o tym czy faktycznie możemy tak nazywać autora klipu, oraz mówi o najistotniejszych sprawach, które przemyśleć powinien sobie Michał. Doświadczony swoją trasą koncertową Tomasz Działowy mówi tutaj o 4 niezbędnych warunkach jakie spełnić musi Michał. Krótko:

  1. Zmiana wyglądu
  2. Legitymizacja
  3. Wyniki
  4. Konsekwencja i czas

O ile część z tych warunków została już spełniona, w zasadzie cały sukces Michała zależny jest tutaj od punktu czwartego.

Ogólnie polecam zerknąć sobie na ten materiał. Gimper bardzo konkretnie odnosi się tutaj do zagadnienia.

Czy Young Multi jest raperem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here