Young Multi wyjaśnia wypadek

3
1531
young multi

Young Multi mówi prawdę o wypadku.

Wczoraj, tj. 25 września, Young Multi opublikował na swoim kanale film, w którym mówi prawdę o tym co spowodowało wypadek. Pierwsze informacje jakie mieliśmy o wypadku, wraz z domyślnym powodem możecie znaleźć również u nas. Jak okazało się – informacje jakie udało nam zgromadzić zazębiały się z tym co faktycznie się wydarzyło. Ale o tym za chwilę.

Youtuber w materiale, który znalazł się na jego kanale kieruje wiele negatywnych słów w kierunku wszystkich hejterów i osób, które wygadywały głupoty na jego temat. Mogliśmy natknąć się na naprawdę bardzo dużo komentarzy prześmiewczych, które jak twierdzi twórca napędzane są głównie przez zazdrość i zawiść.

Przechodząc teraz do meritum sprawy. Young Multi żyje i ma się względnie dobrze. Dlaczego względnie? Ponieważ jest zmuszony przez najbliższe dni nosić kołnierz ortopedyczny. Nie jest to jednak nic bardzo poważnego, nie zmieni to jego nastawienia, ani tego co robi. Oprócz tego czuje się dobrze. Nagranie dla nas materiał w celu sprostowania i wyjaśnienia całego zdarzenia, znaczy, że chłopak nie ma zamiaru się poddać mimo napływu absurdalnej ilości hejtu i dalej będzie dążył po swoje.

Wypadek

Oficjalnie, jedyną przyczyną wypadku było zasłabnięcie za kierownicą. Michał przez kilka dni poprzedzających zdarzenie intensywnie walczył o swoją przyszłość pokonując ogromne ilości kilometrów. Było to dla niego bardzo męczące, a po drodze złapał zapalenie oskrzeli. Zmusiło go to do brania antybiotyków. Jak twierdzi, podczas jazdy był wyspany, a zaszkodziły mu jedynie lekarstwa. Zasłabł i uderzył w auto nadjeżdżające po przeciwległym pasie. Jedyne co dał radę zrobić to odbić w bok, przez co wylądował w rowie obok drogi. Osobą kierującą drugim samochodem był 60-cio latek, jednak jako iż prowadził on trochę większy samochów, to nie stało mu się praktycznie nic.

Youtuber zaznaczył, że nie było tam żadnego alkoholu, narkotyków ani brawurowej jazdy. Tym sposobem rozwiał wszystkie wątpliwości i nieprawdziwe komentarze na jego temat.

Pozostaje nam się cieszyć, że nie stało się mu nic poważnego i bez problemu będzie mógł kontynuować swoją twórczość. Materiał zamieszczam poniżej, a Multiemu życzę powodzenia i stalowych nerwów, bo takie na pewno przydadzą się patrząc na to co ludzie wypisują na jego temat.

Young Multi wyjaśnia wypadek

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here