Young Multi miał WYPADEK

15
27408
young multi wypadek

Young Multi WYPADEK

Dzisiaj 22 września 2017 roku około godziny 11:40 Young Multi (Michał Rychlik) poinformował swoich fanów na grupie MULTI SQUAD o swoim wypadku samochodowym, który miał miejsce. Już na wstępie chciałbym dać znać, że Michał żyje i jak sam napisał w komentarzu pod wpisem, aktualnie znajduje się w szpitalu.

young multi wypadek

Jak możemy zobaczyć na powyższym zdjęciu samochód Michała, a mianowicie Mercedes Coupe klasy C znajduje się poza drogą. Wygląda to na zwykły poślizg i stracenie kontroli nad pojazdem aczkolwiek są to tylko moje domysły.

W całej Polsce ostatnio towarzyszą nam niemałe opady i drogi mogą być śliskie, więc możliwe, że to była jedna z przyczyn wypadku. Oficjalnego potwierdzenia przez twórcę jeszcze nie otrzymaliśmy.  Gdy takowe dostaniemy, temat zostanie zaktualizowany.

EDIT: Wg źródeł, Michał zasłabł kierując pojazdem będąc na lekach. Michał miał zderzenie czołowe z innym Mercedesem, którego prowadził starszy mężczyzna. Auto Michała zjechało na przeciwny pas, na którym doszło do zderzenia.

Mamy nadzieję, że Michał nie ma poważniejszych obrażeń i szybko wróci do zdrowia. Tego mu życzymy najbardziej. Auto to tylko wielki kawał blachy, który można wymienić lub naprawić a życie mamy tylko jedno, o które musimy dbać najbardziej.

Young Multi miał WYPADEK

15 KOMENTARZE

  1. Z tego co widzę to miał ten wypadek w Jełowej ( woj. Opolskie) kilka km od miejscowości Bierdzany, gdzie w ubiegły piatek pan Kurski z TVP wywinął orła, i zwiał do lasu.

  2. ponoć z nie wyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas i zderzył się z drugim mercedesem kierowanym przez ok 60letniego kierowcę ale nie jestem pewien autentyczności tej wypowiedzi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here