YouTube Music – Nowa aplikacja Google

0
337
youtube music

YouTube Music – Nowa aplikacja Google

Google dzieli swoją premiowaną usługę YouTube Red na dwie nowe oferty. Usługę strumieniowania muzyki w serwisie YouTube, zwaną YouTube Music dostępną za darmo z reklamami lub za 9,99 USD miesięcznie,. Druga oferta to YouTube Premium za oryginalną treść wideo, która kosztuje 11,99 USD miesięcznie.

youtube music

YouTube Music jest najbardziej bezpośrednim konkurentem w stosunku do serwisu Spotify, oferując „nową aplikację mobilną” i nowy odtwarzacz na komputery, oba zaprojektowane specjalnie pod kątem muzyki. Przewaga YouTube Music według Google, polega na połączeniu wszystkich oficjalnych wersji utworów z dostępem do „tysięcy” powiązanych list odtwarzania, remiksów, coverów, wersji na żywo i oczywiście teledysków. Google AI  jest również zintegrowane z YouTube Music i wspiera wyszukiwanie utworów za pomocą słów piosenek lub po prostu ogólnego opisu.

youtube music

Jeśli chodzi o ceny, muzyczna aplikacja YouTube będzie bezpośrednio konkurowała z cenami głównych platform do strumieniowego przesyłania muzyki, które już są dostępne. Kosztuje 9,99 USD za wersję premium, co dodaje słuchanie muzyki w tle, pobieranie plików i korzystanie z opcji bez reklam. Każdy, kto ma już subskrypcję Muzyki w Google Play, otrzymuje YouTube Music za bycie subskrybentem. Trudno jest przewidzieć, jaki będzie przyszły cel i w jakim kierunku pójdą dwie usługi, które nakładają się w takim stopniu.

YouTube Music – Nowa aplikacja Google
5 (100%) 1 vote

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here