YouTube – Nowa funkcja

1
76
YouTube - Nowa funkcja

YouTube – Nowa funkcja

Firma Google chce pomóc użytkownikom być mniej rozpraszanym przez technologię. Pierwszą oznaką tej inicjatywy jest wprowadzenie na platformie YouTube alertów przypominających o tym, aby przestać oglądać filmy na tej właśnie platformie.

YouTube - Nowa funkcja

Dokładnie tak. Choć brzmi to dość zabawnie, od teraz YouTube może pomóc Ci przestać oglądać filmy w YouTube. Oczywiście funkcja nie jest domyślnie włączona, ale nadal jest to miły gest. Do funkcji można dotrzeć klikając ikonę swojego profilu, a następnie Ustawienia> Ogólne> Przypomnij mi, aby zrobić sobie przerwę. Można wybierać przypomnienia, które będą się pokazywać co 15 minut lub nawet co 3 godziny. Oczywiście jest również dostępna możliwość ustawienia określonych godzin, w których przypomnienia mają się pojawić. YouTube dodatkowo wprowadzi dostęp do informacji, które powiedzą nam ile czasu spędzamy na YouTube i jak długo oglądamy filmy.

Pewnie wielu twórcom w serwisie YouTube może się to nie spowodować, ponieważ taka funkcja może odciągać widzów od ich kontentu. Taka sytuacja może odbić się na traceniu widowni i zmniejszeniu przychodów jednocześnie psując też nieco statystyki twórców.

YouTube – Nowa funkcja

1 KOMENTARZ

  1. Witam. Sama nie wiem jak do tego podejść. Trzeba aż programy robić, by ludzie nie siedzieli od rana dp nocy na You Tub ? Widać jest z tym dla kogoś problem ? Sami z siebie już ludzie nie potrafią ? Jest tyle zajęć, pasji hobby no ale jeśli to komuś pomoże to ok ale dalej uważam, że to dziwne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here