YouTube Rewind 2017 – Już dostępny

0
292
YouTube Rewind 2017

YouTube Rewind 2017 – Już dostępny

Jak co roku YouTube funduje nam zlepek większości najbardziej i najlepiej trendujących filmów tego roku w postaci kompilacji YouTube Rewind 2017. W ramach ciekawostki, pierwszy film tego typu pojawił się na YouTube w 2010 roku i z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Najnowszą produkcję  można obejrzeć poniżej.

Tegoroczny YouTube Rewind 2017 bogaty jest w akcenty Fidget Spinnera, który niewątpliwie wywołał spory szum w całym Internecie, nie tylko na YouTube. Ramie w ramię z Fidget Spinnerem idzie hit Despacito, który również znalazł swoje miejsce w zlepce. Do tego w kompilacji znajdziemy odwołania do memów i przeróżnych wyzwań jak np. podłoga to lawa. Na filmie możemy zobaczyć sporo topowych YouTuberów i nie tylko. Tym razem, w tej edycji YouTube Rewind nie brał udziału największy YouTuber na świecie, a mianowicie PewDiePie.

YouTube prezentuje najlepsze filmy 2017 i najlepsze teledyski w zależności od czasu spędzonego na oglądaniu, dzieleniu się, komentowaniu i innych aktywnościach. Znane są znajome twarze jak np. KSI, Dude Perfect oraz niesamowite talenty choreografii, animacji i występów na żywo. Tegoroczna lista najpopularniejszych filmów przedstawia niewiarygodną różnorodność kreatywności udostępnianą w YouTube każdego dnia i na całym świecie.

YouTube Rewind 2017 – Już dostępny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here