YouTuber zastrzelony przez kartel narkotykowy

0
464

YouTuber zastrzelony przez kartel narkotykowy

Juan Luis Lagunas Rosales urodził się w meksykańskim stanie Sinaloa, Mekce karteli i krainie osławionego lorda narkotykowego Joaquína „El Chapo” Guzmana. Lagunas dorastał, nigdy nie znając swojego ojca. Jego matka zostawiła go z babcią jako dziecko. Lagunas w wieku 15 lat opuścił swoje rodzinne miasto i przeprowadził się do miasta Culican gdzie zajmował się myciem samochodów. W Internecie znany był pod pseudonimem El Pirata de Culican (Piart z Culicana).

Młody YouTuber publikował filmy w mediach społecznościowych pokazujące, jak pije alkohole różnego typu, bierze narkotyki i głównie publikował materiały z imprez. W wieku 17 lat zdobył ponad milion fanów na Facebooku i ponad 300 000 na Instagramie.

youtuber zastrzelony

W jednym z ostatnich filmów zamieszczonych w Internecie, Laguna wytoczył kilka niezbyt przychylnych słów w kierunku Nemesio Ocegera Cervantesa, znanego także jako „El Mencho„. Cervantesa jest jednym z najniebezpieczniejszych meksykańskich baronów narkotykowych i prowadzi kartel nowej generacji Jalisco.

W poniedziałek wieczorem, gdy Juan i jego przyjaciele bawili się w barze w Jalisco, grupa uzbrojonych ludzi wpadła i zaczęła strzelać do Juana. Nastolatek zmarł na wskutek otrzymanych obrażeń. Według informacji w jego ciele było od 15 do 18 ran po kulach. Władze zdołały zidentyfikować Juana za pomocą jego tatuaży. Prawdopodobnie byli to ludzie wysłani przez El Mencho, którzy zbiegli z miejsca zdarzenia nim przyjechały służby.

YouTuber zastrzelony przez kartel narkotykowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę dodaj komentarz
Please enter your name here